რეგისტრაცია ოლიმპიადაზე
რეგისტრაცია
შემდეგი

  • გაიარე უფასო ონლაინ რეგისტრაცია;
  • მოემზადე პრეტესტირებით ოლიმპიადისთვის;
  • მოდი 27 მაისს და მიიღე 50 ოქროს ქულა მედლის  მოსაპოვებლად!

რეგისტრაცია

მათემატიკის ოლიმპიადა


  • II ტური 16 დეკემბერი
  • II ტურში მონაწილეობის საფასური 20 ლარი
2018 წლის მათემატიკის ოლიმპიადა ფინანსურ განათლებას ეძღვნება.

მათემატიკის ოლიმპიადის I ტურის ჩატარების ადგილები და განრიგი


 

კინგსის მათემატიკის ოლიმპიადის I ტური მთელი საქართველოს მასშტაბით 2 დეკემბერს ჩატარდება

 

ოლიმპიადის ჩატარების განრიგია:

 

 

10:00 – II, VII, და VIII კლასი
12:00 – IV, X და XI-XII კლასი
14:00 – V და VI კლასი
16:00 – III და IX კლასი

 

თბილისი - ლოკაცია 1- 112-ე საჯარო სკოლა. მის: ც. დადიანის ქ.28. გლდანი-ნაძალადევის რაიონის სკოლების მოსწავლეები უნდა გამოცხადდნენ

თბილისი- ლოკაცია 2- საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის მე-6 კორპუსი. მის: კოსტავას N77- უნდა გამოცხადდნენ ისანი-სამგორის, ვაკე-საბურთალოს, მთაწმინდა-კრწანისის, დიდუბე-ჩუღურეთისა და ძველი თბილისის რაიონის სკოლის მოსწავლეები.

 

ბათუმი - ლოკაცია 1- სკოლა ,,იუჯი“, მის: ი. ჯავახიშვილის #5    - უნდა გამოცხადდნენ  1-ლი, მე-2, მე-3, მე-4 , მე-6, მე-7, მე-8, მე-10, მე-11, მე-17, 26-ე, 27-ე, 29-ე , 30-ე საჯარო სკოლის მოსწავლეები. ასევე, კერძო სკოლები: განათლება-იმედი, გიმნაზია 21, გორდა, ევრო 2000, თამარისი, თაობა, იუჯი, ფრანგული სკოლა, პროგრესი, ნიკე, ნერგები, მომავლის, მეგასკოლა, მასტერკლასი.

ბათუმი - ლოკაცია 2- რობაქიძის უნივერსიტეტი, მის: თამარ მეფის #60- უნდა გამოცხადდნენ მე-5, მე-9, მე-13, მე-14, მე-15, მე-16, მე-18, 20-ე, 22-ე, 23-ე, 25-ე, 28-ე, 31-ე სკოლის მოსწავლეები.  კერძო სკოლები: კავკასიის ბიზნეს სკოლა, ლედა-მონპარისი, ანდრია პირველწოდებულის სახელობის სკოლა. ასევე, ხულოს, ხელვაჩაურის, შუახევისა და ქედის რაიონის სკოლის მოსწავლეები.

 

ქუთაისი- ლოკაცია 1- ქ. ქუთაისის N41 ფიზიკა-მათემატიკის სკოლა. მის: რუსთაველის N127​- უნდა გამოცხადდნენ 21-ე, 22-ე, 23-ე, 24-ე, 25-ე, 26-ე, 27-ე, 28-ე, 29-ე, 30-ე, 31-ე, 32-ე, 33-ე, 34-ე, 35-ე, 36-ე, 37-ე, 38-ე, 39-ე, 40-ე, 41-ე სკოლის მოსწავლეები. სკოლები: XXI საუკუნე, აფხაზეთის 5, აფხაზეთის 6, იაკობ გოგებაშვილის სახ. N1 სასწავლებელი, იმედი, კადეტთა სამხედრო ლიცეუმი, მერაბ ჭოხონელიძის საავტორო სკოლა, მერმისი, ნიკო ნიკოლაძის სახ. სკოლა-ლიცეუმი, ქართულ-ამერიკული სკოლა პროგრესი, ქართული სკოლა, ღონე ქვეყნისა, შპს 1 სკოლა, წმინდა ნინოს სკოლის მოსწავლეები. ასევე, ხონის, ვანის, ბაღდათის, წყალტუბოს სკოლის მოსწავლეები

ქუთაისი- ლოკაცია 2- ,,ქართულ-ამერიკული სკოლა პროგრესი", მის: დავით აღმაშენებლის #20- უნდა გამოცხადდნენ, 1-ლი, მე-2, მე-3 , მე-4-, მე-5, მე-6, მე-7, მე-8, მე-9, მე-10, მე-11, მე-12, მე-13, მე-14, მე-15, მე-16, მე-17, მე-18, მე-19 და მე-20 სკოლის მოსწავლეები.

 

ახალციხე -    ქ. ახალციხის N6 საჯარო სკოლა. მის: პეტრე იბერის N2

გორი -    ქ. გორის N3 საჯარო სკოლა. მის: დ. ამილახვარის 26

გურჯაანი    - ქ. გურჯაანის N2 საჯარო სკოლა. მის: გურამიშვილის 1

ზესტაფონი    - ქ. ზესტაფონის N2 საჯარო სკოლა. მის: წერეთლის ქ. N4

ზუგდიდი -    ქ. ზუგდიდის N2 საჯარო სკოლა. მის: გამსახურდის N9                    

თელავი -    ქ. თელავის N4 საჯარო სკოლა. მის: ერეკლე II-ის გამზირი N19

ოზურგეთი -    ქ. ოზურგეთის N2 საჯარო სკოლა. მის: გაბრიელ ეპისკოპოსის N9

რუსთავი -    ქ. რუსთავის N22 საჯარო სკოლა. მის: ქუთაისის ქ. N6

საგარეჯო -     ქ. საგარეჯოს N4 საჯარო სკოლა. მის: კოსტავას ქ. N1

სენაკი -    ქ. სენაკის N1 საჯარო სკოლა. მის: რუსთაველის ქ. N207

ფოთი -    ქ. ფოთის N2 საჯარო სკოლა. მის: ნ. ჟვანიას ქ. №9

ქობულეთი - ქ. ქობულეთის N6 საჯარო სკოლა. მის: რუსთაველის შესახვ. N5

ჩხოროწყუ -    დაბა ჩხოროწყუს №1 საჯარო სკოლა. მის: ჭავჭავაძის ქ N32

ჭიათურა -    ქ. ჭიათურის N4 საჯარო სკოლა. მის: ნიკოპელის N14

ხაშური -    ქ. ხაშურის N6 საჯარო სკოლა, მის: ფალიაშვილის ქ. N10

გარდაბანი -    ქ.გარდაბნის N3 საჯარო სკოლა, მის: ვაგზლის 2

მარტვილი -    ქ. მარტვილის N2 საჯარო სკოლა. მის: მშვიდობის N13

სამტრედია -    ქ. სამტრედიის N3 საჯარო სკოლა. მის: რესპუბლიკის N35

საჩხერე -    ქ. საჩხერის N1 საჯარო სკოლა. მის: თამარ მეფის N11

წალენჯიხა -  შპს არასახელმწიფო მრავალპროფილიანი საშუალო სკოლა ქიაჩი. მის: ჭურღულიას ქ. 3

 

 

იზრუნე მეგობარზე, ჩაწერე მისი ნომერი, რომ ისიც მოემზადოს ოლიმპიადისთვის